Estiko Grupist

ESTIKO on 100-protsendiliselt Eesti kapitalil tegutsev ettevõte

Estiko kontsern on ettevõtete grupp, mille peakontor asub Tartus ja põhineb 100% Eesti kapitalil. 

Estiko kontserni kolm peamist tegevusvaldkonda on pakendite ja pakkematerjalide tootmine, kinnisvaraarendus- ja haldamine ning hotelli- ja restoranitegevus. Pakkematerjalide tootja AS Estiko-Plastar omab Eesti suurimat tööstusparki ning on Baltimaade pakkematerjalide juhtiv tootja, konkureerides edukalt Skandinaavia, Venemaa, Islandi ja muudel eksporditurgudel.

Estiko kontserni kinnisvarasektor omab, arendab ja juhib erineva iseloomuga kinnisvarapindasid üle Eesti ning on oma portfelli mahult kindel turuliider Lõuna-Eestis. Kinnisvaraportfell koosneb ostukeskustest, kontorihoonetest, hotellidest ja tööstushoonest. Estiko kontsern omab kokku üle 20 erineva objekti, millest Tartu südalinnas asuv multifunktsionaalne keskus Tasku koos Plasku büroohoone ning Dorpat hotelliga on kõige olulisem kompleks Estiko kinnisvara portfellis.

Estiko kontsern on ühtlasi Lõuna-Eesti HORECA sektori turuliider. Estikole kuulub Lõuna-Eesti suurim hotell Dorpat ning ka selle piirkonna suurim konverentsikeskus Dorpat. 2016 avati uus 4+ tärni hotell Tartu vanalinnas nimega Lydia. Lydia hotellis tegutseb ka Tartu parimaks restoraniks tituleeritud restoran Hõlm ning õdus sündmuskeskus. 

VAATA LISAKS