ESTIKO-PLASTAR PAKUB UUSI JA INNOVATIIVSEID PABERI VÄLIMUSE JA TEKSTUURIGA PAKENDEID

Et Teie toode oleks riiulitel veelgi silmapaistvam, eristuvam ja eksklusiivsem, pakub Estiko Plastar nüüd uusi matt-efekte ning pinnakatteid, mis imiteerivad paberi välimust ja tekstuuri.  Tänu uuele aniloksi tehnoloogiale, on võimalus meil fleksotrüki seadmete abil pakkuda suuremat värviülekannet. Fleksotrüki aniloksi ülekande uus tase on ligi 20g/m2 (varasemalt oli see poole väiksem). Tänu suuremale värviülekandele saab tekitada materjalidel matti ning pealispinna struktuurset välimust ja tunnet. 

Meie uued lahendused on:                      

  • "Estiko Matt Varnish" – täiuslikum matt välimus läbi trüki;
  • "Estiko Paper Touch" – trükitud uut tüüpi laki ja uue aniloksiga (struktuurne pealispind);
  • "Estiko Sandy Touch" – trükitud uut tüüpi kahekordse laki ja aniloksiga (väga matt ja struktuurne pealispind).

"Estiko Paper Touch" ja "Estiko Sandy Touch" lahendused näevad välja ja tunduvad puudutades nagu ehtne paber, kuigi tegemist on tavapärase kilematerjaliga. Suurimat kasu võidavad uutest lahendustest sellised brändiomanikud, kes soovivad teistest eristuvat toodet, säilitades samas ka pakkeseadmete tõhususe. "Paper Touch" ja "Sandy Touch" lahendused pakuvad visuaalseid efekte, mis sobivad kõigile kilematerjalidele (nii ühekihilised kui ka lamineeritud kiled) ja neid saab kasutada eri tüüpi pakkeseadmetega.

"Estiko Paper Touch" ja "Estiko Sandy Touch" lahendused on suurepärased alternatiivid paberlaminaatidele. Paberlaminaatidega võrreldes iseloomustab neid materjale:

  • hõlpsam töötlemine pakkeseadmetel;
  • suurem tootlikkus ja väiksem lekete oht;
  • väiksem materjali kulu (kaaluliselt) ühe pakkeühiku kohta;
  • konkurentsivõimelisem hind;
  • rohkem võimalusi individuaalseteks kujunduslahendusteks (mistahes kujuga aken disainis, osaliselt läikiv ja osaliselt matt pind jmt). 

Olete väga oodatud pöörduma Estiko-Plastari müügiesindaja poole leidmaks parim lahendus Teie ideede elluviimiseks!