Estiko-Plastaris vastu võetud meetmed koroonaviirusega (COVID-19) võitlemiseks

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) laia leviku ja sellest tingitud kiiresti muutuva olukorraga on Estiko-Plastaris vastu võetud hulk olulisi meetmeid, et tagada igaühe heaolu ning tervis.

Kõikidele Estiko-Plastari töötajatele kohanduvad reeglid:

  • Kõikidest puhkustest, mis on planeeritud väljaspool Eestit, tuleb teavitada oma otsest juhti või tsehhijuhti.

  • Kui töötaja on tulnud riskipiirkonnast või kokku puutunud koroonaviirusesse haigestunuga, on töötajal kohustus jääda kaheks nädalaks koju ning jälgida sel ajal oma tervist. Kui töö laad võimaldab kodus töötamist, on sel ajal kaugtöö tegemine lubatud. Muudel juhtudel on töötajal kohustuslik kasutada oma olemasolevat puhkust või võtta palgata puhkust.

  • Töötajatel, kel esinevad mistahes haigustunnused, ei ole lubatud tootmisprotsessist osa võtta.

  • Viiruse leviku vältimiseks ei võeta Estiko-Plastaris vastu riskipiirkondadest saabunud külalisi.

  • Palume kõigil töötajatel minimeerida oma välislähetusi ning kasutada klientidega suhtlemiseks teisi elektroonilisi vahendeid. Kui reis on vältimatu, soovitame järgida kohalike ametivõimude juhiseid ning välisreis ka registreerida.

Kõikidele Estiko-Plastarisse tulevatele veokijuhtidele kohanduvad reeglid:

  • Tootmishoonetesse (k.a laod) sisenemine ilma loata on rangelt keelatud.

  • Tootmishoonetesse sisenemisel on kohustuslik kanda näomaski.

  • Isikutel, kelle kehatemperatuur ületab 37 kraadi, ei ole lubatud tootmishoonetesse sisenemine.

Enne dokumentide käsitlemist ja üleandmist ning hoonesse sisenemist on kõigil kohustuslik läbi viia kätepesu ning desinfitseerimise protsess. Selleks on kogu Estiko-Plastari alal loodud spetsiaalsed kätepesu ning desinfitseerimise alad. Me kinnitame, et meie poolt toodetud materjalid ning pakendid ei levita koroonaviirust. Lisaks on Estiko-Plastaril kõikide põhimaterjalide jaoks olemas ka alternatiivsed tarneallikad ning tarneahel ei ole koroonaviirusest kuidagi mõjutatud.

Me kinnitame Teile, et anname endast parima, hoidmaks oma tootmisprotsessi ka praegusel keerulisel ajal parimal võimalikul tasemel.

Kui vajate täiendavat teavet Estiko-Plastari meetmete kohta, palun andke meile sellest teada e-maili teel aadressil plastar@estiko.ee.

Täname Teid mõistva suhtumise eest.