Estiko valikusse lisandus uus jätkusuutlik materjal MDO PE

PE-kile orienteerimine tagab materjali parema läbipaistvuse, läike, kuumakindluse ning jäikuse. Meie värskeima uuenduse abil saame nüüd pakkuda Teile täielikult taaskasutatavat ülemist rada ning aidata sel viisil Teie toodet konkurentidest eristada. Sõltuvalt Teie alumise raja materjalist (kas PE või PP) saame pakkuda teile 100% taastöödeldavat ülemist rada nii PE kui PP kiledele. Lisaks võimaldab unikaalne MDO PE täita ka Euroopa Liidu pakendidirektiivist tulenevaid nõudeid ning aidata kaasa parema tuleviku loomisele.

MDO+PE ülemine rada ja flow-kile
Meie uudsed lahendused ülaraja ning flow-kile jaoks võimaldavad vahetada tavapärased fossiilsetel ressurssidel põhinevad lahendused polüetüleenil põhinevate struktuuride vastu, muutes need 100% taaskasutatavateks. Selle olulise uuenduse abil saame Teie struktuuridest eemaldada ka PET-materjalid, samal ajal kui orienteeritud PE-kile aitab säilitada pakendite funktsionaalsuse ning visuaalsed omadused. Veelgi enam – nii ülaraja kui flow-kile lahendused on saadaval ka ISCC poolt sertifitseeritud taastuvate materjalidega.

PE/EVOH/PE alumised rajad
See uudne lahendus meie alumistele radadele aitab termovormitavatest kiledest eemaldada vastuolulise polüamiidi, mida pole PE-ga kombineerides võimalik taastöödelda. Seeläbi on antud näidised täielikult taaskasutatavad ning kohaldatavad kõikidele barjääridele ning vormimissügavustele – just vastavalt Teie vajadustele. Samuti on antud lahendus saadaval ka ISCC poolt sertifitseeritud materjalidega.

Lisainformatsiooni ning huvi korral võtke meiega ühendust.