ESTIKO-PLASTAR SAAVUTAB TRÜKI TIPPKVALITEEDIS UUE TASEME TÄNU DUPONT™ CYREL® DIGIFLOW FLEKSOGRAAFILISELE TRÜKISÜSTEEMILE

Klientide soovide ja turu nõudmistega kaasas käimiseks oleme pidevalt investeerinud uutesse tehnoloogiatesse. Käesoleva aasta alguses tegime investeeringu trükiettevalmistuse ja trükiplaatide valmistamise tehnoloogiasse ning tänu sellele oleme saavutanud trükikvaliteedis täiesti uuel taseme. Uus tehnoloogia võimaldab meil kasutuses oleval fleksotrükitehnikal veelgi edukamalt konkureerida nii sügav- kui off-set trükiga. Üha suurem hulk kliente, kes varem eelistasid parema kvaliteedi tõttu just sügavtrükki, valib järjest enam oma pakendite trükiks fleksotehnika. Fleksotehnikas trükitud toodete kulud on märksa väiksemad ja kvaliteedi vahe on tänaste võimaluste juures inimsilmale eristamatu. 

Uuel trükiettevalmistuse ning trükiplaatide valmistamise tehnoloogia eelised:

  • Enamus Pantone värvitoonidest on nüüd trükitavad ainult CMYK värve kasutades. See aitab oluliselt kokku hoida meie klientide raha nii trükiplaatide kui pakkematerjali hinna pealt.
  • Musta värvi tekste ja rastrit saab nüüd trükkida sama trükiplaadiga, säästes taas klientide kulutusi trükiettevalmistusele.
  • Tugevad värvid vastandina heledatele toonidele.
  • Sujuvamad värvi üleminekud kuni nullini.
  • Suurepärane värvi kattevõime ja värvi tihedus (pooride puudumine).
  • Väga väiksed trükitud tekstid on selged, teravad ja paremini loetavad.

Küsimuste või ideede korral võtke palun ühendust oma kontaktisikuga Estiko-Plastaris. Koos leiame parima lahenduse!