SCANPACK 2018 Gothenburgis

TERE TULEMAST SCANPACKILE!
On aeg  kutsuda Skandinaavia suurimale  Pakendimessile.  Sel aastal osaleb ka Estiko-Plastar Scanpackil oma  väljapanekuga. Ootame teid külastama meie messiboksi  E02:02.

Olete teretulnud meid  külastama ja ning tutvuma uute pakendilahendustega mis on välja töötatud spetsiaalselt SCANPACKi jaoks

  • LASER PERFORATSIOON - Meie uus laserperforatsioon pakub  palju uusi põnevaid pakendilahendusi. Näiteks; easy-open, kontrollitud keskkond, sooduskoodi trükkimine jne.
  • UUS KATTELAKK  - ekstra mattlakk ja paberi välimuse ning tekstuuriga  pinnakatted  pakuvad klientidele uusi võimalusi oma tooteid muuta veelgi silmapaistvamaks, eristuvamaks ja eksklusiivsemaks.
  • ROHELISED MATERJALID - Pakume spetsiaalseid  lahendusi ” rohelistele” materjalidele, mis on säästlikumad ning keskkonnasõbralikumad.
  • KÜLMLIIMI PAKENDID - meie uus laminaator pakub võimalust külmliimiks. Tehnoloogia  võimaldab sulgeda pakendi ainult survet avaldades , pakend on kergesti avatav, säästab energiat ja keevitusaega ning võimaldab suuremal kiirusel pakkimist kui traditsiooniline kuumkeevituse tehnoloogia. Populaarne  pakend kommide-ja jäätisetööstuses.
  • UNIKAALSED  ÜHEKIHILISED PAKKEMATERJALID – Ühekihiliste materjalide eeliseks laminaatide ees on eelkõige taaskasutus ning materjalide ümbertöötlemine. Antud lahendus on kasulik nii majandusele kui ka keskkonnale.

..ja palju muud!

Tere tulemast meie messiboksi!