Ehitusmaterjalid

Kiled, kilekotid ja termokahanevad alusekatteid ehitusplokkide, telliste, kergkruusa, dekoratiivsete kivide, puittoodete, pelletsi ning teiste ehitusmaterjalide pakendamiseks

Juhtiva Eesti pakenditootjana pakume ehitustööstusele laia valikut pakendilahendusi ning lisandväärtust pakkuvaid tooteid. Samuti suuname üha rohkem jõupingutusi jätkusuutlikumate ja loodustsäästvamate lahenduste poole.

Pakume oma klientidele konsultatsioone, mille eesmärk on kindlaks teha funktsionaalsuse kitsaskohad ja võimalikud kulude optimeerimise võimalused.

Meie ühe- ja kolmekihilised ekstruuderid võimaldavad toota nii käsitsi kui pakkeliinidega pakitavatele toodetele sobivaid LDPE-kilesid ja -kotte. Kasutame erinevaid materjale ja lisandeid soovitud tasemel keevitatavuse, tugevuse, värvuse ja läbipaistvuse saavutamiseks.

Tänu uute tehnoloogiate ja materjalide kasutuselevõtule oleme mitmete tootearendusprojektidega pidevalt pakendite tugevust suurendanud, mis võimaldab kliendil kasutada järjest õhemat kilet oma toodete pakendamiseks. Arvestades üha karmistuvat seadusandlust ja kasvavat keskkonnateadlikkuse trendi, jätkame samas suunas arendustööd ka lähiaastatel.

Jätkusuutlik lahendus

Meie tootevalikusse on lisandunud taastuval toorainel baseeruv kile (Green PE™), millega on võimalik saavutada CO2 gaasi vähendatud jalajälg. Ka siin saame kombineerida erinevaid kile tugevusomadusi heade keevitusomadustega ning lisada soovitud trükiefekte. Turunduse osas on võimalik tootele peale sertifitseerimisprotsessi trükkida loodussäästu peegeldav logo:

Samuti on uue lahendusena võimalik kasutada ISCC poolt sertifitseeritud materjale. Kõikidele ISCC materjalidele on võimalik peale trükkida ka vastav logo.

Flowpack kiled

Termokahanevad kiled

Muu töötleva tööstuse kiled

Olete väga oodatud pöörduma Estiko-Plastari müügiesindaja poole leidmaks parim lahendus Teie ideede elluviimiseks!

Meie müügimeeskond

Piret Ivask
Müügijuht (Läti, Leedu, Venemaa)