Tekstiil

Tekstiilitooted

Juhtiva Eesti pakenditootjana pakume tekstiilitööstusele laia valikut pakendilahendusi ning lisandväärtust pakkuvaid tooteid. Samuti suuname üha rohkem jõupingutusi jätkusuutlikumate ja loodustsäästvamate lahenduste poole.

Pakume oma klientidele konsultatsioone, mille eesmärk on kindlaks teha funktsionaalsuse kitsaskohad ja võimalikud kulude optimeerimise võimalused.

Peame tähtsaks pakendite paksuste vähendamist, vähendamaks pakendi massi ja mõju keskkonnale. Hõlbustame kilede keevitust, et suurendada tootlikkust ja anda energiasääst. Aitame pakendil senisest paremini välja paista läbi erinevate trükiefektide ning lasertehnoloogia poolt pakutavate võimaluste.

Meie tootevalik hõlmab erinevaid rullmaterjale (polüetüleen ja polüpropüleen), kilesukkasid ning erinevat tüüpi kotte. Kõiki neid saame toota erinevate paksustega ning valida materjalid vajalike optiliste ja tugevusomaduste saavutamiseks. Paljudel juhtudel saab tarbijasõbralikkust suurendada lasergraveerimisel saadavate unikaalsete avamismeetoditega. Laserperforatsioon võimaldab senisest laialdasemat perforeerimis- ja lõikamisvõimekust. Toote väljapaistvamaks muutmiseks saab valida erinevate trükiefektide vahel.

Jätkusuutlik lahendus

Meie tootevalikus on mitut tüüpi taastuval toorainel baseeruvaid kilesid - Green PE™ ning Natureflex™, millega on võimalik saavutada CO2 gaasi vähendatud jalajälg või koguni tervikuna komposteeritav pakendilahendus. Ka siin saame kombineerida erinevaid barjääromadusi ning trükiefekte. Turunduse osas on võimalik tootele peale sertifitseerimisprotsessi trükkida loodussäästu peegeldavaid logosid.


Samuti on uue lahendusena võimalik kasutada ISCC poolt sertifitseeritud materjale. Kõikidele ISCC materjalidele on võimalik peale trükkida ka vastav logo.

Flowpack kiled

Muu töötleva tööstuse kiled

Olete väga oodatud pöörduma Estiko-Plastari müügiesindaja poole leidmaks parim lahendus Teie ideede elluviimiseks!

Meie müügimeeskond

Raili Rähmonen
Müügijuht (Eesti)