Praktika

Estiko-Plastar on kujunenud noortele praktikabaasiks mitmetel erialadel. Igal õppeaastal tervitame oma meeskonnas praktikante laotöö, mehhatroonika, koostelukksepa, elektriku, ärikorralduse, materjalitehnoloogia, IT ja teistelt erialadelt.

Meid seob pikk ja tihe koostöö Tartu Kutsehariduskeskuse, Eesti Maaülikooli, TalTechi, Tartu Ülikooli ja ka üldhariduskoolidega. Ettevõte on osalenud kutsevõistluste hindamisel ja toetanud Aasta Tegijate valimist.

Peame oluliseks tutvustada meid kui üht suuremat Tartumaa tootmisettevõtet ja tööandjat, lisaks tõsta noorte keskkonnaalast teadlikkust ja tutvustada tootmise jätkusuutlikke lahendusi ning arenguid pakenditööstuses.

Ka ettevõtlikkuse edendamine noorte hulgas on meile oluline. Näiteks Tartu Forseliuse koolile on meie ettevõtte partneriks ettevõtlusprojekti Ettevõtlusküla raames alates aastast 2018.

Noortele pakutavad praktikavõimalused aitavad kujundada tööharjumusi ning valmistuda tulevaseks erialaseks tööks. Praktikale ootame innukaid ja töökaid noori, kellel on tõsine soov oma valdkonnas kogemusi omandada. Praktika läbinud noortele võivad hiljem avaneda püsiva töö võimalused.

Kui Sind huvitavad praktikavõimalused, saada e-kiri oma praktikasooviga aadressile ireen@estiko.ee.

Küsimuste korral võta meiega ühendust.

Ireen Saealle

Personalijuht
Kandideeri
Võta ühendust