Tule tööle

Ühine Tartu tuntud tööandjaga Estiko Grupp! Meie tootmine kasvab ja laieneb kiirelt ning oled oodatud meie tiimi.

Meie töötajana

  • saad ise luua pakendeid, mida kohtad igapäevaselt poeriiulitel
  • teed tööd uutel ja kaasaegsetel seadmetel
  • pakume Sulle palju vaba aega – pool kuud töötad, pool puhkad
  • hindame Sinu panust igakuise tulemustasuga
  • märkame, tunnustame ja tasustame lisapingutust
  • pakume Sulle head töötasu – öötunnid tasustame topelt
  • oled osa ühtehoidvast ja toetavast tiimist
  • naudid ülisoodsa hinnaga lõunaid Dorpat restoranist
  • hindame Sinu oskuste arendamist suurema tasuga

Estiko töötajatele pakume veel muid hüvesid nagu tervisekindlustus, sporditoetus ning võimalust osaleda ägedatel ühisüritustel. Lisaks veel parimaid pakkumisi koostööpartneritelt ja Estiko Grupi ettevõtetelt.

Kogu Estiko Grupis oleme juurutanud teema-aastate traditsiooni, juhtimaks tähelepanu kindlale valdkonnale, et saaksime areneda nii indiviididena kui ka ettevõttena. 2024. aasta tähistab kogu grupis kultuuriaastat, mille käigus loome paremat kultuuri organisatsiooni sees ja enda ümber.

Meie väärtused

Kui oled avatud ja sõbraliku suhtumisega, töökas, näed pigem lahendusi kui probleeme, hindad head meeskonnatööd ning oled õpihimuline ja uuendusmeelne, siis jagad meie väärtusi ja sobid suurepäraselt meie tiimi.

Avatus

Loob usalduse, kliendikeskse koostöö ja vastutuse.

Meeskonnatöö

Genereerib inimeste töötahet ja oma panuse andmist.

Uuendusmeelsus

Tagab pideva õppimise ja innovaatilisuse.

Oled meie jaoks oluline

Oled oluline liige meie suurest meeskonnast, kus keskmine tööstaaž on ligi 10 aastat.

Tagame ohutu töökeskkonna

Pingutame ühiselt, et edendada ohutuskultuuri. Tunnustame, kui märgatakse ohuallikaid ja leitakse parendusvõimalusi ohutuse suurendamisel. Töö- ja puhketingimuste järjepideva kaasajastamisega suurendame turvalisust, ergonoomikat ja mugavust.

Pakume võimalusi mitmekülgseks arenguks

Pidev õppimine on meie töö osa. Meie juures saad arendada enda erialaseid oskusi ning õppida lisaks juurde erinevaid seadmeid ja uusi protsesse. Ettevõtte sees leiab mitmesuguseid võimalusi arenguks.

Hoiame su keha ja vaimu virgena

Toetame sportlikke eluviise ning paneme end ühiselt uute aladega proovile. Meil on rohkelt sportlikke ühisüritusi ning väljakutseid nii kehale kui vaimule. Lisaks saad osa Estiko teema-aastate loengutest ja koolitustest, et koguda uusi teadmisi ja näpunäiteid enese hoidmisel.

Väärtustame sinu töö- ja eraelu

Tunnustatud pereettevõttena oskame Estikos väärtustada võimalusi Sinu töö- ja pereelu ühildamiseks. Meid iseloomustavad töötaja huvidest lähtuv juhtimiskultuur ja peresõbralikud väärtused. Võtame arvesse Sinu soove ja vajadusi – olgu selleks kooli kõrvalt töötamine või paindlikkuse võimaldamine graafiku muutmisel.

Tunnustused

Hoolime oma töötajatest ning pingutame igapäevaselt selle nimel, et iga liige tunneks end hästi ja turvaliselt.

Me peame oluliseks meid ümbritseva hoidmisest ning ühiskonda oma panuse andmisest.

Anname oma panuse keskkonnahoidu, sorteerides jäätmeid nii kontoris kui tootmisaladel.

Meie inimesed

Töö Estikos on füüsiliselt nõudev, mis annab hea võimaluse enda aktiivsena hoidmiseks. Mulle meeldib, et mul on oma kindel meeskond, kellega koos töötan. Samuti lisavad väärtust mitmed pakutavad lisahüved: õppetoetus, toetused elu suursündmuste puhul jne.

Ranel Viidu

Trükimasina operaator

Estiko on suur ja usaldusväärne Eesti ettevõte, mis annab kindlustunde nii palgapäeva kui tuleviku suhtes. Tööandja soovi areneda ja olla innovatiivne on näha nii uutesse seadmetesse investeerimises kui ka töötajatesse panustamises.

Rita Vingisar

Trükitsehhi juht

Anname kõikidele töötajatele võimaluse õppida ja arenenda. Sul on võimalus aja jooksul liikuda keerukamate masinate peale ja läbi selle oma töötasu suurendada. Panustame meeskonna ühtsustunde tugevdamisele läbi tiimiürituste ja roheliste tegude.

Ireen Saealle

Personalijuht

Ühine Tartu tuntud tööandjaga Estiko Grupp!

Küsimuste korral võta meiega ühendust.

Ireen Saealle

Personalijuht
Võta ühendust