Uudised
3. juuni 2021
Jätkusuutlikkus
Vastutustundlik ettevõtlus

Estiko pälvis vastutustundliku ettevõtte pronksmärgise

Estiko pälvis vastutustundliku ettevõtte pronksmärgise

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas mai lõpus taas ettevõtteid, avalikke organisatsioone ja mittetulundusühinguid, kes teadvustavad ja mõõdavad oma tegevuse mõju ühiskonnale. Keskmiste ja suurte ettevõtete kategoorias pälvis pronksmärgise ka Estiko-Plastar.

Estiko-Plastari juhataja Meelis Jürgensi sõnul näitab pronksmärgis, et oleme õigel teel. „Ühelt poolt on saavutatud pronkstase meile tunnustus, teisalt võimaldab vastutustundliku ettevõtluse indeks meil oma tegevuse suundi hinnata,“ lausus Jürgens.

Indeks areneb ajas koos ettevõtluskeskkonnaga. Sel aastal oligi küsimustik üles ehitatud enesehindamise formaadis, et aidata ettevõttel paremini teadvustada oma panust ja võimalusi arenguks. Küsimused on koostatud parima rahvusvahelise praktika alusel, pidades samas silmas Eesti ettevõtete arengutaset. Esmakordselt raamistasid indeksit ka kestliku arengu eesmärgid.

13. aasta jooksul on vastutustundliku ettevõtluse indeksi pronks-, hõbe- ja kuldtaseme märgiseid antud välja mitmesajale ettevõttele. Sel aastal osales indeksis kokku 63 ettevõtet, neist uue märgise said 53. Märgis väljastatakse kaheks aastaks.

Rohkem infot vastutustundliku ettevõtluse indeksi kohta leiate nende kodulehelt.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust