Uudised
30. september 2021
BRCGS
Pakendid toiduainetööstustele

Estikole omistati taas BRCGS kõrgeim toiduohutussertifikaat

Estikole omistati taas BRCGS kõrgeim toiduohutus- sertifikaat

Usaldusväärne partnerina pakendite alal on meil hea meel teatada, et Estiko on taas tunnustatud oma suurepärase kvaliteedi eest, saavutades BRCGS (Brand Reputation Compliance Global Standards) resertifitseerimisauditil kõrgeima AA taseme.

“See on väga hea tulemus, mis näitab selgelt meie pühendumust tagamaks püsivalt kõrge toodangu ja teenuste kvaliteet. BRCGS tunnustus annab meie klientidele ning partneritele tugeva sõnumi ja kindlustunde, et tegutseme jätkuvalt kõrgeimate võimalike kvaliteedistandardite järgi, seda ka keerulistel aegadel,“ sõnas Estiko ostu- ja kvaliteedijuht Hassar Jurs.

„Minu poolt suur tänu kogu meie meeskonnale, kes seisab igapäevaselt hea meie toodete ohutuse, kvaliteedi ja tõhususe suurendamise eest,“ lausus Meelis Jürgens, Estiko juhataja.

BRCGS standard pakub pakenditootjatele tugeva raamistiku, et toota ohutuid ning kõikidele kvaliteedinõuetele vastavaid pakendeid. Lisaks sellele, et standard on ülemaailmselt tunnustatud toiduohutuse juhtimissüsteem, annab see lõpptarbijatele kindluse, et ettevõte on usaldusväärne ning nende tooted on valmistatud kõrgeimaid kvaliteedinõuded järgides.

Loe lähemalt meie kvaliteedijuhtimise kohta siit.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust