Uudised
1. august 2022
Estiko Grupp
Jätkusuutlikkus

Estiko pääses EASi ettevõtluskonkursil kolmes kategoorias TOP 10 hulka

Estiko pääses EASi ettevõtluskonkursil kolmes kategoorias TOP 10 hulka

Estiko Grupp, Estiko-Plastar ning Lydia hotell pääsesid tänavusel Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ettevõtluskonkursil omas kategoorias kümne parema ettevõtte hulka. Võitjad selguvad sügisel.

Estiko Grupp esitas oma kandidatuuri „Pereettevõte 2022“ kategoorias. EASi teatel oli nimetatud kategooria sellel aastal väga populaarne ning kandideerinud ettevõtete tase ühtlaselt väga hea. Ankeetide ja majandusnäitajate põhjal on tänaseks selgunud ka kümme parimat ning nende hulgas on ka Estiko Grupp.

Estiko-Plastar kandideeris „Kestlik ettevõte 2022“ kategoorias ning pääses samuti kümne parima hulka. Selles kategoorias said kandideerida ettevõtted, kes pööravad tähelepanu kestlikule arengule, on aidanud kaasa rohepöördele ning lähtunud oma tootmises ringmajanduse põhimõtetest.

TOP 10-ne hulka pääses ka Lydia hotell, mis kandideeris „Turismiedendaja 2022“ kategoorias. Selle kategooria eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kes panustavad Eesti turismimajandusse läbi atraktiivsete turismiteenuste, on kiired kohanejad muutuvates oludes ning aitavad kaasa Eesti kui turismisihtkoha kiiremale arengule ja laiemale tuntusele.

EASi konkurss on pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis, mille ajalugu ulatub 1996. aastasse. Ajaga on konkurss muutunud ja kasvanud ning alates 2000. aastast korraldatakse parimate ettevõtete valimist ja tunnustamist „Ettevõtluse auhinna“ nime all.

Tänavu kandideeris konkursil üle 130 ambitsioonika Eesti ettevõtte. Iga kategooria võitjad selguvad 13. oktoobril.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust