Uudised
4. mai 2022
ISO 9001
Pakendid toiduainetööstustele

Estiko on tunnustatud oma kõrge kvaliteedi eest

Estiko on tunnustatud oma kõrge kvaliteedi eest

Skandinaavia juhtiv pakendilahenduste tootja Estiko on taas tunnustatud oma kõrge kvaliteedi eest, läbides edukalt kvaliteedijuhtimissüsteemi standardi ISO 9001 uussertifitseerimisauditi ilma ühegi mittevastavuseta.

ISO 9001 standard tagab kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuete jälgimise, mis keskenduvad nii protsesside efektiivsuse kui klientide rahulolu tõstmisele ja pidevale arengule, et tagade toodete ja teenuste vastavus nii kliendi- kui teiste seadusjärgsete ja õiguslike nõuetega. ISO 9001 standard on kvaliteedimärk, mille abil saab Estiko väljendada oma pühendumust kvaliteedile, jätkusuutlikkusele ning kliendi rahulolu tõstmisele. Sel aastal oli ISO 9001 uussertifitseerimisauditi fookuses tarneahela toimivuse kindlustamine.

”Usaldussuhte säilitamiseks pakendimaterjali tarnijana peame klientidele tagama ühtlaselt kõrge toodangu ja teenuse kvaliteedi. ISO 9001 auditi edukas läbimine on suurepärane tulemus, mis peegeldab meie klientidele ja partneritele selgelt meie pühendumust hoolimata praegusest olukorrast maailmas,” sõnas Hassar Jurs, Estiko ostu- ja kvaliteedijuht. ”Loomulikult on auditi tõrgeteta läbimine suur tunnustus ka kogu meie suurepärasele meeskonnale,” lisas Hassar.

Audiitori hinnangul on ettevõte tänastes keerulistes oludes hästi hakkama saanud ning Estiko on oma protsessides ja tegevustes väga heal tasemel. Muuhulgas tõi audiitor positiivsete tähelepanekutena välja tugeva arendusmeeskonna toetuse ning jätkuvad investeeringud, mis toetavad ettevõtte strateegilisi suundi. ”Meil on väga hea meel sellise tunnustuse üle. Jätkame ikka samal kursil tipptaseme poole püüdlemist,” sõnas Hassar.

Loe lähemalt meie kvaliteedijuhtimise ning sertifikaatide kohta.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust