Uudised
26. mai 2021
Jätkusuutlikkus

Estiko panustab rohelisema tarneahela loomisesse

Estiko panustab rohelisema tarneahela loomisesse

Meie Estikos oleme oma jätkusuutlikkuse teekonnal astunud järgmise sammu. Tänu tihedale koostööle CHEP’iga oleme tänaseks kasutusele võtnud nende korduvkasutatavad kaubaalused, mis aitavad igapäevaselt vähendada nii meie süsiniku jalajälge kui toormaterjali kasutamist.

CHEP’i eesmärk on aidata ettevõtetel transportida oma kaupu tõhusamalt, jätkusuutlikumalt ning ohutumalt kui kunagi varem. Kuna ettevõtte ärimudel põhineb ringmajadusel, lõi CHEP jätkusuutliku logistikaäri, mis korraldab kaubaaluste ühiskasutust ning jagamist. Transpordiks vajalikud kaubaalused jagatakse soovijatele välja rendipõhiselt.

Pakendilahenduste tootjana köitis Estikot CHEP’i välja töötatud süsteem eelkõige tänu ettevõtte püüdlustele aidata kaasa ringmajanduse loomisesse ning pakkuda tõhusat viisi kulude kärpimiseks ning loodushoiuks ilma kaupade ohutust ning kvaliteeti vähendamata. Tänu CHEP’i korduvkasutatavatele kaubaalustele on iga aluse eluiga ka oluliselt pikem, mis tähendab väiksemat ressurssikasutust uute valmistamiseks. ”Tootmisettevõttena otsime me alati võimalusi oma äri vastutustundlikuks arendamiseks. Seetõttu on meil väga hea meel ühineda CHEP kaubaaluste süsteemiga ning aidata neid nende jätkusuutlikute tarneahelate loomise missioonil,” lausus Estiko-Plastari juhataja Meelis Jürgens.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust