Uudised
12. jaanuar 2021
Estiko Grupp
Jätkusuutlikkus

Estiko Grupis algas roheliste tegude aasta

Estiko Grupis algas roheliste tegude aasta

Estiko Grupp on kuulutanud 2021. aasta roheliste tegude aastaks, mille eesmärk on pöörata senisest veelgi suuremat tähelepanu jätkusuutlikele lahendustele ning oma ökoloogilise jalajälje vähendamisele.

Estiko Grupi juhataja Kristo Seli sõnul muutuvad keskkonnateemad iga päevaga aina olulisemaks kogu maailmas ning Estiko ei saa olla kõrvaseisja. „Kui me mõned aastad tagasi paigaldasime Estiko objektidele üle Eesti päikesepaneelid, siis see oli meie teadlik samm puhtama keskkonna poole,“ lausus Seli.

Estiko on oma tegevuses lähtunud rohelisest maailmavaatest juba viimased kümmekond aastat. Nii näiteks kasutatakse Estiko hotellides säästlikke LED-lampe ning tubades, kus külalisi pole, viiakse küte miinimumini. Estiko-Plastaris kasutatakse aga aina rohkem taaskasutatavaid pakendilahendusi.

Roheliste tegude aastal tegutseme senisest veelgi teadlikumalt ning püüame elamisväärse elukeskkonna säilimisse anda ka isikliku panuse. Olgu selleks olmejäätmete liigiti sorteerimine, paberivaba kontor või elektrienergia säästlik kasutamine,“ selgitas Seli.

Roheliste tegude aasta tähendab muuhulgas ka seda, et istutatakse koos metsa, kuulatakse üheskoos harivaid ja huvitavaid loenguid, vaadatakse keskkonnateemalisi filme, tuuakse Lydia hotelli katusele mesipuud ja tehakse palju muud kasulikku.

Roheliste tegude aasta raames valmib Estiko Grupi jätkusuutlikkuse strateegia, mis annab kogu kontsernile järgmisteks aastateks rohelisema suuna. See on esimene omalaadne teema-aasta Estiko Grupis, millest soovime kujundada toreda traditsiooni.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust