Uudised
15. aprill 2022
Jätkusuutlikkus
Norway Grants
Pakendid

Estiko laiendab tooteportfelli uute pouch-lahendustega

Estiko laiendab tooteportfelli uute pouch-lahendustega

Pakenditarnija ja usaldusväärne toiduainetetööstuste partner Estiko on tulnud turule värske tootega, lisades oma pakendite valikusse uued mugavad püstiseisvad pakendid (Stand-Up Pouch, SUP). Selle arendusega püüab Estiko rahuldada turu nõudlust populaarse ja mitme eelisega pakendamisvõimaluse järele.

„Meie uus kotikeevitusmasin võimaldab klientidele pakkuda nii ziplock-lahendusega kui korgiga tipptasemel püstiseisvaid pakendeid ja loob sobiva pakendilahenduse suurele hulgale toiduainesektoritele, sealhulgas näiteks jookidele ja beebitoidule,“ selgitas Estiko tootearendusspetsialist Tõnis Paara. „Ühendades mugavuse, tugeva visuaalse mõju ja funktsionaalsuse koos hõlpsasti avatavate ja taassuletavate võimalustega, saame pakkuda oma klientidele tõhusaid SUP-lahendusi, mis aitavad teil konkurentidest eristuda.“

Uus masin suudab keevitada erineva kuju ning kõrguse ja laiusega kotte. Lisaks saab tänu masina uuenenud keevitusvõimalustele valmistada mitmesuguse erineva kujuga kotte: nii  kahest küljest keevitatud kotte kui luua põhjavoldiga kolmest küljest keevitatud tooteid. Kolme külje keevitus lubab pakendi põhjavoldi jaoks kasutada teistsugust, näiteks õhemat materjali ning lisada pakendile kas eristuv värv või hoopis trükitud materjal. Tänu oma täielikule kohandatavusele sobivad antud pakendilahendused suurepäraselt pilkupüüdva kujunduse ning kogu pinda katva trüki kasutamiseks.

Peamised eelised:

  • Tugev visuaalne mõju
  • Võimalus kasutada kogu pinda katvat trükki
  • Oluliselt väiksem materjalikulu võrreldes jäiga pakendiga
  • Mugav lahendus tarbijatele
  • Täiendavad omadused funktsionaalsuse suurendamiseks: sangad, hõlpsasti avatavad ja taassuletavad lahendused, korgid, euroava
  • Suurem tooteohutus tänu tõhusatele barjääridele ja keevitustele
  • Kerge ja kulutõhus lahendus
  • Suurepärane valik näiteks kondiitritoodete, suupistete, kuivatatud toiduainete, vürtside, jookide ja teiste toidugruppide pakendamiseks
Estiko uhiuus püstiseisev kott (Stand-Up Bag, SUP)

Püstiseisvaid kotte saab lisaks täiustada korgiga, mis on paigutatud kas pakendi ülaosa keskele või suuremate kottide puhul nurkadesse. Samuti on võimalik kasutada usaldusväärset ziplock-kinnitust, tänu millele on pakend pikka aega turvaliselt taassuletav. Pakendite hõlpsamaks avamiseks on võimalik kottidele lisada ka laserperforeering ning poodidesse ülesriputamiseks vajalikud euroavad.

Estiko pakub mitmesugustest materjalidest valmistatud kotte ja pakendeid alates tavalistest ümbertöötlematutest PET+PE või OPP+PE materjalidest kuni taaskasutatavate monomaterjalist lahendusteni, mis on valmistatud ainult PE- või PP-põhistest struktuuridest. Samuti pakume laia valikut spetsiaalselt teie toote jaoks loodud barjäärlahendusi hapniku, veeauru jms tõkestamiseks.

Lugege rohkem meie jätkusuutlike pakendilahenduste kohta või võtke meiega ühendust siin, et uurida uute pouch-lahenduste kasutuselevõtu kohta oma toodete jaoks.

Projekti rahastab Norra finantsmehhanism “Green ICT” koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega (EAS). Eesti-Norra koostööprogrammi „Green ICT“ eesmärgiks on toetada Eesti ettevõtjate jätkusuutlikku arengut. Toetuse andmise eesmärgiks on Eesti ja Norra innovatsioonialase ärikoostöö suurendamine ning ettevõtete lisandväärtuse kasv ressursisäästu edendavate projektide abil. Rohkem infot projekti kohta leiate siit.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust