Uudised
25. jaanuar 2024
Estiko Grupp

Estiko Grupp tervitab kultuuriaastat

Estiko Grupp tervitab kultuuriaastat

Koos uue aasta saabumisega jätkab ka Estiko Grupp oma teema-aastate traditsiooni, pöörates sel korral pilgu sarnaselt Tartu kui Euroopa 2024. aasta kultuuripealinna sündmustega kultuuri kujundamisele organisatsiooni ümber ja sees.

„Estiko teema-aastad on alati olnud seotud teemadega, mis parasjagu ühiskonnas aktuaalsed ning mida peame ise vajalikuks esile tuua,“ sõnas Kristo Seli, Estiko Grupi tegevjuht. „Kuna kultuur on sedavõrd lai mõiste ja kõik kultuuriga seonduv ühte aastasse ei mahu, siis võtame Estiko kultuuriaastal fookusesse peamised traditsioonilised kultuurivaldkonnad nagu näiteks teater, muusika, kino, kunst ja kirjandus. Samuti pöörame tähelepanu organisatsioonikultuurile,“ lisas Seli.

Möödunud aastal viis Estiko Grupp läbi ka brändiuuenduse, mille käigus koondati grupi erinevad tegevusvaldkonnad ühe katuse alla ning värskendati brändi olemust, visuaalset identiteeti ja strateegiat. Nii plaanib grupp tänavu muuhulgas ka visalt oma uut nägu ja olemust juurutada, et jõuda kõikide töötajate, koostööpartnerite ja linlasteni. Hiljuti toimus esmakordselt ka Estiko Grupi väärtuste päev, mis tõi kõik grupi töötajad ühe katuse alla, et ühiste väärtuste üle arutada ja igapäevategevustes edasi kanda. „Meie soov on Estiko Grupis pakkuda igas ettevõttes sarnast suhtumist, teenust ja kvaliteeti olenemata sektorist, kus tegutsetakse. Et Estiko nimega käiks kaasas usaldusväärsus ja kindel kvaliteet,“ lausus Seli. 

Estiko Grupi teema-aastate traditsioon sai alguse 2021. aastal, pakkudes kogu aasta vältel nii grupi töötajatele kui ka laiemale üldsusele mitmekülgset võimalust läbi ühisüritust ja koolituste end arendada ja ühiselt aega veeta. Möödunud aastatel on grupis tähelepanu pööratud näiteks rohelistele tegudele, tervise edendamisele ning erinevate tarkuste omandamisele.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust