Uudised
13. aprill 2022
Jätkusuutlikkus
Pakendid

Estiko esitleb uut jätkusuutlikkuse logo vähendatud CO2 jalajäljega toodetele

Estiko esitleb uut jätkusuutlikkuse logo vähendatud CO2 jalajäljega toodetele

Ajal, mil jätkusuutlik pakend on muutumas sama oluliseks kui toode ise, peavad toiduainete tootjad kohanema muutuvate aegade ja uute pakendamisreeglitega.

Et Teid sel teekonnal toetada ning Teie tegevust jätkusuutlikkuse vallas lõpptarbijateni viia, tutvustame Teile meie uut, spetsiaalselt loodud logo vähendatud CO2 jalajäljega toodete jaoks.

Vähendatud CO2 jalajälje logo kandvad tooted on valmistatud keskkonnasõbralikemaid materjale ja/või meetodeid kasutades, et vähendada pakkematerjalide kahjulikku mõju meie loodusele. Sealhulgas võib logo rakendada pakenditele, mis kasutavad kas bioloogilist päritolu toorainet – metsanduse või suhkruroo tootmisel tekkivad jääkõlisid – või tarbija- ja/või tööstusjärgseid ümbertöödeldud materjale. Lisaks kasutatakse mõnedes protsessides ka rohelist energiat. Kasutades uhiuue, vähendatud CO2 jalajälje logoga tooteid, aitate vähendada pakendamisest tingitud kasvuhoonegaaside teket ning suunata oma kliente ostuotsuse tegemisel paremate ning jätkusuutlikumate pakendite juurde, näidates samal ajal oma tegevuste mõju.

Estiko uus jätkusuutlikkuse logo vähendatud CO2 jalajäljega toodetele

Uut jätkusuutlikkuse logo saab kasutada kõigil Estikos loodud pakendilahendustel. Samuti on võimalik logole lisada Teie ettevõtte või kaubamärgi nimi, et suurendada kaubamärgi tuntust ja näidata oma pühendumust tõelise ringmajanduse loomisele koostöös Estikoga.

Lisateabe saamiseks uue vähendatud CO2 jalajälje logo kasutamise kohta oma toodetel võtke ühendust meie müügijuhtidega. Tutvuge ka meie teiste jätkusuutlikkuse logodega siin.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust