Uudised
30. märts 2021
Jätkusuutlikkus
Pakendid

Estiko esitleb uhiuusi logosid jätkusuutlike pakendite tähistamiseks

Estiko esitleb uhiuusi logosid jätkusuutlike pakendite tähistamiseks

Jätkusuutlikkus on tuleviku võti. Et rõhutada Teie panust keskkonnasõbralikumate toodete ja pakendite loomisel, on meil rõõm esitleda Teile meie uhiuusi kohandatavaid jätkusuutlikkuse logosid.

Nende logode abil saate oma keskkonnasõbralike materjalide valikuid kajastada ka tarbijatele, tegemata samal ajal ühtki järeleandmist pakendi disainis ning atraktiivsuses. Antud logod on kohandatavad vastavalt Teie soovidele, võimaldades lisada Teie ettevõtte või kaubamärgi nime ning kasutada neid meie toodetud materjalidest toodetud pakenditel.

Fully Recyclable logo by Estiko
Recycled Content - PCR logo by Estiko
Recycled Content - PIR logo by Estiko
Renewable Content logo by Estiko
Reduced CO2 Footprint logo by Estiko

Fully Recyclable logoga tooted on valmistatud kasutades vaid üht liiki materjale. Märgist on võimalik lisada nii monokiledele kui ühest materjalist valmistatud laminaatidele. Seeläbi on pakend täielikult ümbertöödeldav – pakendite sorteerimine sõltub vaid riigipõhistest regulatsioonidest ning taaskäitlusettevõtete nõuetest.

Tooted, mis on märgitud PCR (post-consumer recycled) või PIR (post-industrial recycled) logoga, koosnevad ümbertöödeldud materjalidest. See tähendab, et kas lõpptarbija poolt kasutatud pakendid või tootmisprotsesside jäägid on uuesti käitlusesse suunatud ning kas keemiliselt või mehhaaniliselt ümbertöödeldud. Recycled Content PCR logo on võimalik lisada ka ISCC poolt sertifitseeritud PCR materjale kasutades.

Renewable Content logoga tooted esitlevad pakendeid, mis sisaldavad vaid taastuvatest toormetest saadud materjale – näiteks suhkruroogu või tselluloosi tootmisel tekkivad õlisid. Antud logo on võimalik pakenditele lisada ka I’m Green või ISCC poolt sertifitseeritud taastuvaid materjale kasutades

Reduced CO2 footprint logo kandvad tooted on valmistatud keskkonnasõbralikemaid materjale ja/või meetodeid kasutades. Seejuures võib logo rakendada pakenditele, mis kasutavad kas bioloogilist päritolu toorainet (näiteks suhkruroog või metsanduse tootmisel tekkivad jääkõlid) või ümbertöödeldud materjale. Lisaks kasutatakse protsessides rohelist energiat.

Kõik logod on kohandatavad vastavalt Teie soovidele ja vajadustele. Lisainfo ning huvi korral võtke palun ühendust meie müügimeeskonnaga.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust