Estiko Plastar AS

Üheskoos paneme teie äri õitsema!

Pakendilahendused toiduaine- ja muu tööstuse tarbeks.
Loe edasi

Võta ühendust

Viimased uudised


SCANPACK 2018 Gothenburgis

TERE TULEMAST SCANPACKILE!
On aeg  kutsuda Skandinaavia suurimale  Pakendimessile.  Sel aastal osaleb ka Estiko-Plastar Scanpackil oma  väljapanekuga. Ootame teid külastama meie messiboksi  E02:02.
Olete teretulnud meid  külastama ja ning tutvuma uute pakendilahendustega mis on välja töötatud spetsiaalselt SCANPACKi jaoks
Loe edasi

KUIDAS MUUTA PAKENDAMINE "ROHELISEKS"?

Estiko Plastar on kilepakendite tootja, kes on spetsialiseerunud barjäärsetele ning mitmekihiliste kiledele, mis on sobilikud kõige nõudlikumatele toiduaine- ja joogi- ning turba- ja tekstiilitööstusele. Tänasel päeval on meie ülesandeks muuta pakendamine säästlikmaks ja keskkonnasõbralikumaks („green“).

Loe edasi
Kõik uudised
Product image

Toiduaine pakendid

Omame toiduainetööstuses kasutatavate rullmaterjalide turul Eestis liidri staatust ning suurendame pidevalt oma positsiooni kogu Baltikumis, Skandinaavia riikides ja Venemaal.

Tänu moodsatele fleksotrükimasinatele saame pakkuda kõrgkvaliteedilisi kuni kaheksavärvi trükiga efektseid lahendusi paljude toiduainete pakenditele. Meie ühe- ja kolmekihilised ekstruuderid võimaldavad valmistada erinevatele toodetele ja pakkeliinidele sobivaid LDPE kilesid. Muud vajalikud kilematerjalid (PP, PET, PA jne) ostame valmiskujul sisse, trükime ja lamineerime.

Vaata lisaks
Product image

Muu töötlev tööstus 

Toodame kilesid, kilekotte ja big-bagide sisekotte turba, mulla, väetise ning dekoratiivsete kivide pakendamiseks.

Tekstiilitööstusele tekkide, patjade, madratsite ja rõivaste pakendamiseks. Samuti kuuluvad meie klientuuri hulka big-bagide tootjad, jäätmekäitlusfirmad, paberi-, elektroonika-, auto-, puidu-, mööbli-, sanitaartehnika- ja muude tööstusharude ettevõtted.

Vaata lisaks
Product image