Estiko-Plastar AS

Parimad pakendilahendused just Teie vajadustele!

Pakendid ja pakkematerjalid toiduaine- ja muu tööstuse tarbeks.

Loe edasi

Võta ühendust

Viimased uudised


Estiko ühines CEFLEX algatusega Euroopa ringmajanduse edendamiseks

Estiko on liitunud tervet plastitööstust koondava üleeuroopalise algatusega, mis seob kõiki ühise eesmärgiga muuta Euroopa pehmepakendid ümbertöötlemise teel taaskasutatavaks aastaks 2025.

Loe edasi

Estikole omistati taas rahvusvahelise BRC toiduohutussertifikaadi kõrgeim tase

Usaldusväärne partnerina pakendite alal on meil hea meel teatada, et Estiko on taas tunnustatud oma suurepärase kvaliteedi eest, saavutades BRCGS resertifitseerimisauditil kõrgeima AA taseme.

Loe edasi
Kõik uudised
Product image

Toiduaine pakendid

Omame toiduainetööstuses kasutatavate rullmaterjalide turul Eestis liidri staatust ning suurendame pidevalt oma positsiooni kogu Baltikumis, Skandinaavia riikides ja Venemaal.

Tänu moodsatele fleksotrükimasinatele saame pakkuda kõrgkvaliteedilisi, kuni kaheksavärvi trükiga efektseid lahendusi paljude toiduainete pakenditele. Meie ühe- ja kolmekihilised ekstruuderid võimaldavad valmistada erinevatele toodetele ja pakkeliinidele sobivaid LDPE-kilesid. Muud vajalikud kilematerjalid (PP, PET, PA jne) ostame valmiskujul sisse, trükime ja lamineerime.

Vaata lisaks
Product image

Muu töötlev tööstus 

Toodame kilesid, kilekotte ja big-bagide sisekotte turba, mulla, väetise ning dekoratiivsete kivide pakendamiseks.

Tekstiilitööstusele tekkide, patjade, madratsite ja rõivaste pakendamiseks. Samuti kuuluvad meie klientuuri hulka big-bagide tootjad, jäätmekäitlusfirmad, paberi-, elektroonika-, auto-, puidu-, mööbli-, sanitaartehnika- ja muude tööstusharude ettevõtted.

Vaata lisaks
Product image