Uudised
3. jaanuar 2023
Estiko Grupp

Estiko Grupis algas tarkuseaasta

Estiko Grupis algas tarkuseaasta

Estiko Grupis jätkub teema-aastate traditsioon, juhtimaks tähelepanu kindlale valdkonnale, et areneda nii indiviididena kui ka ettevõttena. 2023. aasta tähistab Estiko Grupis tarkuseaasta algust.

Tarkuseaasta raames on grupi tegevused jagatud kolmeks. Kui aasta esimeses kolmandikus keskendutakse rahatarkusele, siis maist augustini on fookuses elutarkused. Aastat lõpetavad digitarkuse teemad, mis on tänapäeva maailmas järjest olulisemal kohal.

Estiko Grupi teema-aastate traditsioon sai alguse 2021. aastal roheliste tegude aastaga. “Oleme alates algusaastatest püüdnud teema-aastaga alati tähelepanu juhtida valdkondadele, mis on meile kõigile olulised nii indiviididena kui ka ettevõttena, tegemaks väärtuspõhisemaid ja teadlikumaid valikuid,” sõnas Kristo Seli, Estiko Grupi tegevjuht. “Teema-aastaga võtame ühe teatud teemabloki fookusesse, läheme süvitsi ning võtame selle endaga kaasa. See tähendab seda, et roheliste tegude aasta ja mullune terviseaasta liiguvad meiega mõttes ikka edasi ning meie otsused peavad olema nendega kooskõlas,” lisas Seli.

Tarkuseaasta raames toimub terves Estiko Grupis mitmeid erinevaid ühisüritusi, loenguid ning koolitusi. Muuhulgas plaanitakse koostöös Kaitseliiduga võtta ette ühised ellujäämiskursused metsas. “Usun, et kõik ühised ettevõtmised saavad olema väärtuslikuks investeeringuks meisse endisse,” sõnas Seli.

LIITU UUDISKIRJAGA
Võta ühendust