KUIDAS MUUTA PAKENDAMINE "ROHELISEKS"?

Estiko Plastar on kilepakendite tootja, kes on spetsialiseerunud barjäärsetele ning mitmekihiliste kiledele, mis on sobilikud kõige nõudlikumatele toiduaine- ja joogi- ning turba- ja tekstiilitööstusele. Tänasel päeval on meie ülesandeks muuta pakendamine säästlikmaks ja keskkonnasõbralikumaks („green“).

Lihtsaim viis keskkonnasõbralikumaks tootmiseks on vähendada fossiilkütusel põhinevate materjalide kasutamist. Seetõttu oleme alustanud koostööd Braskemiga kasutades „rohelise“ polüetüleeni toorainet algmaterjalina, mis on toodetud just taastuvatest allikatest, täpsemalt suhkruroo taimejäätmetest.

„Roheline“ polüetüleen (Green PE) ei ole biolagunev ega komposteeritav, küll aga on taaskasutatav ning vähendab märkimisväärselt CO2 jalajälge, mille poole me kõik püüdleme. Tarbijate paremaks informeerimiseks ja ostukäitumise muutmisel „rohelisemaks“ on võimalik trükkida pakendile „I`m green“ logo. 

Kui soovite teha veel suurema sammu „rohelise“ lahenduse suunal, siis on meil võimalus pakkuda täiesti komposteeritavat lahendust nimega NatureFlex™. Need kiled on toodetud samuti taastuvatest materjalidest, täpsemalt puitmassist. Algmaterjalil on mitmeid erinevaid modifikatsioone, sealhulgas läbipaistev, matt, valge, metalliseeritud ning samuti erinevad barjäärsed omadused. Selle materjali teeb eriliseks nn twist efekt, mida saab edukalt kasutada kommide pakendamisel. NatureFlex™ kilede müügiargumendiks on võimalus taotleda Vincotte sertifikaat koos logoga, mis annab õiguse kilesid tööstuslikuks ja koduseks komposteerimiseks.

Loe rohkem...

Võta meiega ühendust ja koos leiame parima viisi muuta Sinu pakend "rohelisemaks"!